Mateřská škola Tismice
MŠ TISMICE

Žádost o ošetřovné

Potvrzení o uzavření MŠ si můžete vyzvednout vždy po emailové žádosti.

Vzor žádosti, který dostanete potvrzený v MŠ ZOPPD.pdf (423.51 kB)

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)

Tiskopis vystavuje výhradně školské/dětské zařízení (škola) v případě jejich uzavření z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události.

Zaměstnanec tímto tiskopisem (dle § 109 odst. 5 písm. b) zákona č. 187/2006 Sb.) uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného. Žádost o ošetřovné podávají zaměstnanci u svého zaměstnavatele, který žádost po doplnění údajů předá spolu s podklady pro výplatu dávky příslušné OSSZ.

Tiskopis má dva díly. Druhý díl slouží pro situaci, kdy se vystřídají osoby, které pečují o dítě po dobu uzavření zařízení. Pokud nárok na ošetřovné uplatňuje pouze jedna pečující osoba, druhý díl se nepoužije.

Přílohy

ZOPPD.pdf

ZOPPD.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 423,51 kB
Datum vložení: 16. 3. 2020 7:24
Datum poslední aktualizace: 2. 4. 2020 12:13
Autor:

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Informace e-mailem

Novinky e-mailem